Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Pletené čepice


Čepice pletené jsou vyráběny z kvalitního materiálu, který poskytuje veškerý komfort. Žádné nepříjemné kousání! Můžete se jí nechat rozmazlovat a být u toho trendy! Navíc můžete být originální díky pestrému výběru barev a designů. Pletená čepice s bambulí vás rozhodně ozvláštní a vy se budete moct cítit jako módní ikona! Na své si přijdou jak milovníci elegance, tak i sportu. Vybírejte z nepřeberné nabídky na Stylomat.cz za výhodné ceny. Veškeré zboží, které na našem eshopu naleznete vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom vám nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování.

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
299 Kč949 Kč

Pletené čepice jsou báječným a praktickým doplňkem zejména k zimnímu outfitu. Příjemně vás zahřeje, ale i během deštivého jara a podzimu. Navíc si můžete vybírat z bohaté nabídky designů, ze které vám můžeme rozhodně doporučit trendy pletené čepice s bambulí, které ovládly žebříček oblíbenosti mezi čepicemi! Na své si přijde každý, který hledá stylovou a zároveň komfortní a hřejivou pokrývku hlavy. Buďte IN a vyberte si svoji pletenou čepici!