Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Kožešinová čepice


Čepice z kožešiny jsou vyráběny ze šetrného a kvalitního materiálu, který je nejen lehce udržovatelný, ale také příjemně hřejivý a pohodlný. Dnešní design čepic z kožešiny se nechal inspirovat původními střihy a odstíny barev tradičních kožešinových čepic ze severských států, kde během roku je v nadvládě zima. Čepice s kožešinou báječně doplní váš zimní outfit, ať už v elegantním či sportovním stylu. Užívejte si komfort a praktičnost toho kousky, který je nabízen v nejrůznějších designech.

 

Veškeré čepice kožešina a čepice zimní kožešinové, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
399 Kč749 Kč
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Kožešinové čepice jsou báječným doplňkem, který váš zimní outfit rozhodně ozvláštní. Nechte se inspirovat módou severských národů, kteří vědí, co během krutých zim je pro ně nejlepší! Zimní čepice s kožešinou jsou vyráběny z kvalitního a šetrného materiálu. Umělá kožešina nahrazuje tu pravou tradiční a dopřává ten samý komfort a luxus. Nechte se rozmazlovat tímto báječným kousek. Čepice z kožešiny jsou zkrátka těmi nejlepšími společnicemi, do krutých zimních dnů u večerů!