Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Háčkovaná zimní čepice


Zimní háčkované čepice jsou vyráběny z kvalitního materiálu, který zajišťuje pohodlnost, tudíž se nemusíte obávat, že bude nepříjemně kousat. Háčkované čepice navíc příjemně hřejí. Díky pestrému výběru designu a odstínů barev můžete kreativně experimentovat s různými kombinacemi a být tak originální! Dopřejte si tohoto tradičního doplňku a vyzrajte nad zimou stylově!

 

Veškeré zimní háčkované čepice, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
449 Kč649 Kč
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Háčkovaná čepice zimní je oblíbeným doplňkem, který báječně doplní váš zimní outfit. Příjemný materiál navíc zahřeje a ochrání vás před nepříjemným mrazem. Vybírat můžete z nepřeberného množství designů a barev. Na své si přijdou jak milovníci elegance, tak i sportu. Buďte IN a vyrazte do zasněžených ulic města v plném stylu a parádě! Vybírejte z bohaté nabídky na Stylomat.cz na skvělé ceny. Pokud navíc naplníte košík nad 1500 Kč obdarujeme vás dopravou zdarma!