Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Háčkovaná čepice


Háčkovaná čepice je vyráběna z kvalitního materiálu, který zaručuje komfort, tudíž se nemusíte obávat žádného nepříjemného kousání a navíc drží pružnost, takže se nemůže stát, že ztratí svůj původní střih. Můžete vybírat z bohatého množství designů a barev. Skvěle se hodí jak k elegantnímu, tak i sportovnímu outfitu. Dodejte svému vzhledu šmrnc, tímto tradičním doplňkem.

 

Veškeré háčkované čepice, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
449 Kč649 Kč
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Háčkované čepice jsou trendy doplňkem, který nikdy nevyjde z módy! Mnohým z vás možná přinese vzpomínky na každoroční dárky od milovaných babiček, které dokonale vyháčkovali svoji lásku právě do háčkovaných čepic nebo svetrů. Jejich dokonalé výtvory se staly inspirací mnohých designerů a dnes tak můžeme vybírat z nepočitatelného množství druhů, stylů a pestrých odstínů barev. Obohaťte svůj outfit o tento tradiční kousek, který vám bude každý závidět!