Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Háčkovaná čepice dámská


Pamatujete na vánoční či narozeninové dárky od maminek či babiček? Háčkované svetry a háčkované čepice vždycky potěšily, zejména díky nádechu kreativity a lásky. Dnes si můžete obdobné dámské háčkované čepice můžete sehnat u nás na Stylomat.cz. Veškeré háčkované čepice dámské, které zde naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom vám nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kvalitní materiál je navíc dostatečně odolný, tudíž se nevytáhne a barvy nevyblednou. Nadělte si tentokrát dárek sama sobě a vyberte si svoji favoritku. Buďte originální a stylová!

 

Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

 

Zobrazit filtrování
Cena
449 Kč649 Kč
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Háčkované čepice dámské jsou IN v každém roce! Báječně se hodí ke každému outfitu, kterému dodají na originalitě! Kvalitní materiál poskytuje veškerý komfort a odolnost. Díky pestrému výběru odstínu můžete navíc utvářet barevné kombinace a podtrhnout, tak vaši kreativitu. Vybírejte z bohaté nabídky na Stylomat.cz. Buďte stylová a šmrncovní s háčkovanou dámskou čepicí!