Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Funkční čepice


Čepice funkční jsou vyráběny z kvalitního materiálu, který zaručuje odolnost a pohodlí. Funkční materiál navíc poskytuje tu největší praktičnost, kterou si žádá během zimního období každý. Fleecová i termo čepice jsou skvělými doplňky ke sportovním outfitům. Vyrazte na sjezdovky stylově. Buďte kreativní a barevně ji slaďte s ostatními doplňky.

 

Veškeré čepice funkční, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

 

Zobrazit filtrování
Cena
499 Kč499 Kč
Barva (filtr)
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Funkční čepice jsou stylovým a praktickým řešením v nepříznivém zimním období! Báječně se hodí zejména na vaše sportovní aktivity, při kterých musíte vypadat vždy stylově. Termo čepice vás skvěle zahřejí, přitom, ale odvedou veškerou vlhkost. Fleecová čepice vám poskytne to největší teplo, které zároveň udrží. Ciťte se pohodlně, ale módně. Vyzrajte nad zimou v plné parádě!