Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Černé čepice


Černá čepice je tradičním doplňkem zimních outfitů. Na své si přijdou zejména milovníci elegantních kabátků. Stejně jako všechny čepice i černá čepice je vyráběna z kvalitního a šetrného materiálu, který vám dopřeje toho největšího komfortu. Díky univerzální barvě můžete kreativně kombinovat s ostatními doplňky a být tak originální! Staňte se módní ikonou městských ulic a stylově završte svůj outfit černou čepicí!

 

Veškeré černé čepice, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
149 Kč949 Kč
Materiál
Strana: | 1 2|
Strana: | 1 2|

Černá čepice je trendy a zároveň tradiční doplněk, zejména do zimy. Díky černé univerzální barvě lze jednoduše kombinovat s ostatními barvami. Kvalitní materiál zajistí příjemné teplo a vy si budete připadat jako v bavlnce. Čepice černá se však báječně hodí i k jarním či podzimním outfitům! Naším tipem pro vás je černá čepice s bambulí, která je trendy a stylová v jakémkoliv roce! Vybírejte, na Stylomat.cz z nepřeberného množství designů a barev. Buďte trendy a dodejte svému finálnímu outfitu styl!