Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Čepice zmijovka


Zmijovka čepice je vyráběna z kvalitního materiálu, který poskytuje ten největší komfort a příjemné teplo. Navíc je praktická, a to můžeme vděčit tradičním čepičkářům. Vybírejte z bohatého množství vzorů a barev. Nechte se unést tradičností a buďte zároveň styloví! Čepice zmijovka vás rozhodně ozvláštní a přitáhne pozornost! Buďte originální!

 

Veškeré čepice zmijovka a čepice zmijovka s kšiltem, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

 

Strana: | 1|
Strana: | 1|

Zmijovka je tradiční čepice, která pochází právě z naší domoviny. Dříve ji vlastnil každý, kdo musel přečkat svůj pracovní čas v kruté zimě. V „povinné výbavě“ ji měl téměř každý řemeslník. Tento kousek, jako jeden z mála, je opředen mnoha teoriemi jeho vzniku. Každopádně ta správná čepice zmijovka na vás dýchne historií a tradičností. Kromě klasického stylu zmijovka čepice můžete vybírat i praktickou zimní čepici zmijovka s kšiltem. Buďte IN a trendy v tomto báječném tradičním kousku, který vám bude závidět každý!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.