Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Čepice zmijovka


Zmijovka čepice je vyráběna z kvalitního materiálu, který poskytuje ten největší komfort a příjemné teplo. Navíc je praktická, a to můžeme vděčit tradičním čepičkářům. Vybírejte z bohatého množství vzorů a barev. Nechte se unést tradičností a buďte zároveň styloví! Čepice zmijovka vás rozhodně ozvláštní a přitáhne pozornost! Buďte originální!

 

Veškeré čepice zmijovka a čepice zmijovka s kšiltem, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

 

Zobrazit filtrování
Cena
249 Kč949 Kč

Zmijovka je tradiční čepice, která pochází právě z naší domoviny. Dříve ji vlastnil každý, kdo musel přečkat svůj pracovní čas v kruté zimě. V „povinné výbavě“ ji měl téměř každý řemeslník. Tento kousek, jako jeden z mála, je opředen mnoha teoriemi jeho vzniku. Každopádně ta správná čepice zmijovka na vás dýchne historií a tradičností. Kromě klasického stylu zmijovka čepice můžete vybírat i praktickou zimní čepici zmijovka s kšiltem. Buďte IN a trendy v tomto báječném tradičním kousku, který vám bude závidět každý!