Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Bavlněné čepice dámské


Dámské bavlněné čepice už mají svoji dlouholetou tradici především jako zimní doplněk v klasických barvách. Dnes už jsou typickým módním rysem i jarních či podzimních outfitů a lze vybírat z mnohem pestřejší nabídky barev. Pokud navíc chcete podtrhnout svoji kreativitu, barevně slaďte či skombinujte bavlněnou dámskou čepici i s ostatními doplňky. Navíc se můžete těšit z kvalitního příjemného materiálu který vás rozhodně nebude nijak nepříjemně kousat, ani neztratí na pružnosti a barva rozhodně nevybledne. Buďte stylová, originální a dodejte svému finálnímu outfitu šmrnc, který vám budou ostatní závidět!

 

Veškeré čepice dámské bavlněné, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
399 Kč499 Kč
Barva (filtr)
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Ať už zima, jaro či podzim! Čepice dámské bavlněné jsou skvělým doplňkem ke každému outfitu. Díky pestrým i klasickým barvám si najde odstín každá dáma. Kvalitní a přírodní materiál navíc poskytuje komfort, příjemné teplo a odolnost. Vybírejte z bohatého množství designů a vyšperkujte svůj outfit, kterým přitáhnete pozornost a chválu! Dámská bavlněná čepice je to pravé ořechové pro každou z vás! Pokud navíc nakoupíte nad 1500 můžete se těšit z dopravy zdarma!