Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Bavlněná čepice


Že se bavlněné čepice nosí pouze v zimě je už dávno minulostí! Dnes díky různým designům můžete obohatit svůj outfit v jakémkoliv ročním období. Kvalitní bavlna, ze které jsou čepice z bavlny na Stylomat.cz vyráběny, je šetrná a odolná. Poskytuje nejen komfort, ale v případě zimních bavlněných čepic i komfort, který hledá každý z nás. Ošizená není ani nabídka barev. Můžete vybírat z různorodých odstínů a kreativně je kombinovat. Staňte se módní ikonou ve vašem okolí v plném stylu!

 

Veškeré čepice bavlna, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
299 Kč499 Kč
Materiál

Bavlněná čepice byla vždycky trendy doplňkem pro muže i ženy. Dnes tomu není jinak. Navíc díky šetrnému a přírodnímu materiálu poskytuje pohodlí a odolnost. Čepice z bavlny je skvělá volba jak ke kabátku, tak i k bundě. Díky pestrému výběru barev můžete zvolit i svůj oblíbený odstín a kreativně jej kombinovat s ostatními doplňky. Buďte originální a vyrazte do ulic ve stylové bavlněné čepici!