Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Vlněný baret


Ve chvíli, kdy si nasadíte dámský vlněný baret na hlavu, ho nebudete chtít už nikdy sundat. Uhrane vás svým příjemným „nekousavým“ materiálem i pohodlným střihem. Navíc vyřeší vaše každoroční dilema s výběrem zimních doplňků. Skloubit vzhled a praktičnost je často těžké, a proto jsme tu. Stylomat.cz přináší nepřeberné množství vlněných baretů za skvělou cenu. Nenajdete u nás pouze klasické střihy, ale i zajímavější módní kousky, které rozzáří váš outfit. Ať už to bude černá klasika, nebo výrazný rudý baret poutající pozornost.

 

Dámské vlněné barety, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Vlněný baret potěší všechny zimomřivé milovnice elegantní módy. Nemusíte ke kabátu nuceně oblékat čepici, abyste si byla jistá, že nezmrznete. Sáhněte tentokrát po vlněném baretu, ve kterém zazáříte v šeru podzimních a zimních dní. Na výběr máte z mnoha barev i střihů. Bude vám slušet francouzská černá klasika i červený baret vlněný s velkou mašlí. Sladit ho můžete s kabátem, kabelkou, vaším líčením, zkrátka se vším. Na Stylomat.cz navíc nabízíme vlněné barety ze skvělých materiálů za ještě skvělejší cenu!