Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Skotský baret


Pod skotským baretem si nemusíte představit jen baret s typickým červeným vzorem. Dnes máte na výběr z mnoha alternativ...jednobarevný, s bambulkou, s květinovou aplikací, s kamínky, co vás jen napadne. Takový skotský baret jednoznačně posune váš outfit na úroveň „femme fatale“. Pokud se obáváte nepříjemných štípavých materiálu, tak už nemusíte. Na Stylomat.cz seženete příjemné kousky, a to i se stejně příjemnou cenou! Konečně si můžete vybrat svůj vysněný baret rychle a jednoduše, a ještě z pohodlí domova.

 

Skotské barety, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Skotský baret, kousek originální svým střihem. Skotský baret krásně sedí díky příjemnému lemu u hlavy, který baret udrží i při velkém větru. Baret vás rozesměje roztomilou bambulkou a získá svým příjemným materiálem. Nemusíte se omezovat pouze na klasický skotský vzor. Dnes je tento střih k dostání i ve střídmých barvách nebo s jemným zdobením. Na Stylomat.cz si navíc můžete vybrat z kousků příjemných na dotyk i na pohled.