Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Šedý baret


V šedém baretu ze Stylomat.cz se rozhodně nemusíte bát, že budete za šedou myšku! Zazářit nemusíte jen barvou baretu, ale i střihem, zdobením či vaší spokojeností. Nejenže u nás vyberete krásný módní doplněk, šťastná bude i vaše peněženka. Dámský baret šedý, světlý i tmavý, si zamiluje každý, kdo chce odhodit čepice a bourat módní šeď v ulicích.

 

Veškeré šedé barety, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Šedý baret se stane vaším nejoblíbenějším módním doplňkem, ať už na jaře, nebo podzim. Oceníte originální vzhled i praktičnost v příznivém i nepříznivém počasí. Na Stylomat.cz máte navíc na výběr z mnoha střihů, materiálu, barev, vzorů i nevšedního zdobení! Vybere si milovnice francouzské elegance i fanynka sportovních outfitů. A ještě za super cenu!