Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Pletený baret


Často závidíme krásným Francouzkám jejich kouzlo, eleganci, šmrnc...a hlavně barety! Nemusíte závidět ani jedno, naše dámské pletené barety Vám dodají pocit, jako byste byla rodilá Pařížanka. Stylomat.cz Vám navíc umožní najít krásný kousek ze skvělého materiálu. „Kousajícím“ materiálům už dávno odzvonilo! Je čas se rozmazlit hřejivým příjemným baretem, který oceníte především při chladných podzimních dnech a večerech. Dámský pletený baret tak nesmí chybět ve Vašem šatníku, hlavně pokud preferujete elegantní outfity. Kterýkoliv pletený baret dámský ze Stylomat.cz Vás rozhodně nezklame!

 

Veškeré pletené dámské barety, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Pletený baret, elegantní doplněk se špetkou jedinečnosti. Pletené barety si zamilují hlavně slečny a dámy, které rády rozzáří šeď podzimních dnů svým outfitem. Ať už si vyberete barevný kousek ladící s Vaší červenou kabelkou a nebo v tlumené barvě sedící tón v tónu s barvou Vaší hřívy. Na Stylomat.cz navíc seženete ten pravý baret za skvělou cenu! A pokud košík naplníte nad 1500 Kč, budete mít dopravu zdarma!