Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Módní barety


Stylové barety hitem letošního podzimu. Kde jinde je najít než na Stylomat.cz? Za skvělou cenu, s neuvěřitelným výběrem a v pohodlí domova. Módní barety vlněné zahřejí i ve větrných dnech, pletené rozzáří sychravé ráno a kšiltem se zase ochráníte před sluníčkem. Baret vám přidá charisma rodilé Pařížanky, a to i na procházce v barvách podzimního listí. Módní baret se ve vašem šatníku rozhodně neztratí! Ani na podzim, ani na jaře!

 

Dámské luxusní barety, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
499 Kč499 Kč
Barva (filtr)
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Módní barety, ideální pro oživení podzimního outfitu. V chladných dnech krásně zahřejí vlněné a ve dnech babího léta nejlépe poslouží zase ty s kšiltem. Šedé dny podzimu si přímo říkají o nějaké zpestření, a proto tu jsou barevné barety. Ať už ty klasické jednobarevné francouzské, kterým neodolá žádný elegán, nebo pletené kousky, které doslova hýří barvami. Na Stylomat.cz si najdete ten pravý, snadno a rychle, a to za super cenu!