Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Kožený baret


Kožený nebo koženkový baret je to pravé ořechové, pokud chcete něčím ozvláštnit svůj šatník a být ještě víc in. Kůži už nenosí pouze rockeři. Dnes není nic snadnějšího než zakomponovat jeden extravagantnější kousek do jinak elegantního či obyčejného outfitu. Kožený baret je tak ideální korunkou ke kalhotám i šatům, skvěle zapadne i ke koženým botám a kabelce. Na Stylomat.cz se navíc nemusíte bát vysokých cen a v klidu a pohodlí vybírat váš vysněný kousek!

 

Kožené a koženkové barety, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
499 Kč499 Kč
Barva (filtr)
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Kožený baret, jedinečný doplněk pro jedinečné nositelky. Pro všechny, pro které je klasický francouzský baret z vlny moc velká nuda, tu máme kožené barety. Černé provedení baretu navíc nikdy neomrzí a hodí se ke všemu. Ať už k džínám s koženou bundou, nebo k topu se sukní. Zakomponujete ho jednoduše do elegantního stylu, ale i ve chvíli, kdy vás popadne rebelská nálada. Na Stylomat.cz navíc vyberete krásný kousek za skvělou cenu!