Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Háčkovaný baret


Dámský háčkovaný baret, ideální kousek pro sychravé podzimní dny i večery. Háčkovaný baret oceníte ke kalhotám i šatům a úplně nejlépe bude ladit k podzimnímu kabátku. Na Stylomat.cz nyní seženete barety z těch nejpříjemnějších materiálů, a to vše za super cenu! Vyberte si baret s mašlí, v pestrých barvách, klasický hladký, s bambulí, nebo třeba se zajímavým hvězdicovitým vzorem. K tomu všemu slaďte i háčkovanou šálu a hurá do ulic velkoměsta! 

 

Kožené a koženkové barety, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|

    Háčkovaný baret vás na podzim zahřeje nejen u srdce. Proč si nepřivést do šera podzimních dnů trochu barev? Háčkované barety na Stylomat.cz navíc seženete za skvělou cenu. Ať už sáhnete po jednobarevné klasice, nebo po pestrém kousku s mašlí. Nemusíte mít navíc obavy z „kousavého“ materiálu, těm již dávno odzvonilo! U nás seženete jen příjemné hřejivé barety.