Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Francouzský baret


Francouzské barety přinesou neuvěitelné kouzlo do vaší sbírky módních doplňků. Jsou příjemné, krásné, elegantní, originální a jednoduše zapadnou do vašeho šatníku. Udělají radost všem slečnám, které již v zimě nechtějí nosit sportovní čepice. Na Stylomat.cz se navíc nemusíte bát vysoké ceny ani toho, že by baret „kousal“. Zbývá jen krůček k tomu najít ten perfektní. Klasický černý, moderní vínový, barevný s mašlí nebo rovnou na zimu angorský. Kterýkoliv z nich se může stát korunou krásy Vašeho šatníku.

 

Každý dámský francouzský baret, který na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
499 Kč499 Kč
Barva (filtr)
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Na francouzský baret si vzpomeneme ve chvíli, kdy se mluví o francouzských ženách, jejich módě, eleganci a vkusu. Nemusíme už ale pouze závidět. Je na čase ukázat, že jsme stejně stylové. Francouzský baret Vám vykouzlí nejen úsměv na tváři ale i dokonalý podzimní outfit. Zazáříte v něm na procházce mezi barevnými podzimní listy i při cestě na ples v chladném večerním počasí. Na Stylomat.cz navíc máte na výběr z mnoha barev, k dokonalosti tak stačí pouze vybrat ten pravý!