Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Dámské zimní barety


Zimní barety si získají srdce všech vyznavaček elegantních outfitů. Proč si k elegantnímu kabátu brát čepici, když se dá jednoduše doplnit zimním baretem? Na Stylomat.cz si navíc můžete vybrat ten pravý za příznivou cenu! Na výběr máte z mnoha materiálů, střihů, barev i zdobení. Romantičky ocení zimní baret s květem, veselé povahy růžový s bambulí a milovnice klasiky zase kousek ve francouzském stylu. Vybere si opravdu každý, a to bez strachu z vysoké ceny!

 

Zimní barety, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
499 Kč499 Kč
Barva (filtr)
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Zimní doplňky a elegantní styl oblékání bylo vždy těžké skloubit. Těmto časům ale odzvonilo! Dámské zimní barety z kvalitního materiálu vás zahřejí i v největších mrazech. „Kousavé“ materiály u nás nenajdete. Za to si můžete vybrat pletený, vlněný... nebo baret z angory. Na Stylomat.cz navíc nenajdete pouze klasický baret francouzského stylu. Zamilujete si i nejrůznější kousky s mašlemi, perličkami i květinovou aplikací. To vše za příznivou cenou pouze na Stylomat.cz!