Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Černý baret


Černé barety oceníte za každého počasí. Podzim, zima i jaro bude v takovém baretu ihned veselejší. Ochrání vás před větrem, zahřeje v zimě a v dešti udrží hlavu v suchu. Elegantní i sportovní dámský baret černý na Stylomat.cz právě teď za skvělé ceny! Široká nabídka všech střihů i vzorů. Konečně můžete přestat hledat vkusný doplněk ke svému novému barevnému kabátu. Černý baret prostě využijete ke všemu, nadčasovější kousek byste těžko hledala!

 

Veškeré černé barety, které na stránkách Stylomat.cz naleznete, vybíráme s pečlivostí a citem tak, abychom našim zákazníkům nepřinášeli do života pouze styl, ale také komfort, kvalitní materiály a precizní zpracování. Kromě nepřeberného množství zboží pro vás pravidelně pořádáme slevy, akce a soutěže, díky kterým budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Při objednávkách nad 1500 Kč navíc budete mít poštovné zdarma, protože to za vás uhradíme my!

Zobrazit filtrování
Cena
499 Kč499 Kč
Barva (filtr)
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Černý baret zkrátka nikdy neomrzí. Hodí se ke všemu a ještě je originálním módním doplňkem. Na Stylomat.cz naleznete univerzální baret černý pro eleganci a slavnostní přílžitost. Stejně tak barety černé vhodné pro cestu do práce, do školy i na procházku do přírody. Záleží pouze na vás, jaký materiál, střih i vzor zvolíte. Klasický francouzský, či ležérní pletený? Ten pravý si vybere opravdu každý!