Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Doprava

NOVĚ doprava ZDARMA přes Balíkovnu při nákupu zboží od 999 Kč.

Tedy pokud objednáte zboží alespoň za 999 Kč, máte možnost dopravy přes ČP Balíkovna zdarma. Využijte této akce, vyplatí se!

 

Upozornění: z důvodu pandemie a pro zvýšení ochrany před nakažením vás samotných i pracovníků dopravce vás prosíme, abyste místo dobírky využívali raději platbu předem online kartou nebo bankovním převodem. Děkujeme za pochopení.

 

Ceny dopravného v ČR:

 Druh dopravy

 Cena dopravy (včetně DPH)

 GLS - soukromý dopravce  (kurýr)

 balík na vaši adresu - platba předem

 balík na vaši adresu - platba při převzetí (dobírka)

 

    99 Kč (dopravné platba předem)

  149 Kč (99 Kč dopravné + 50 Kč doběrečné)

 Česká pošta

 Balík Do ruky - platba předem

 Balík Do ruky - platba při převzetí (dobírka)

 Balík do Balíkovny - platba předem

 Balík do Balíkovny - platba při převzetí (dobírka)

 

  95 Kč

  145 Kč (95 Kč poštovné + 50 Kč doběrečné)

  59 Kč

  109 Kč (59 Kč dopravné + 50 Kč doběrečné)

 DOPRAVA ZDARMA

 ČP Balíkovna

 (platí pro cenu objednávky 999 Kč a více)

 

  ZDARMA (platba předem)

  50 Kč doběrečné (platba při převzetí - dobírka)

 Zásilkovna.cz

 (osobní odběr na pobočkách Zasilkovna.cz)

 balík na Zasilkovnu - platba předem

 balík na Zasilkovnu - platba při převzetí (dobírka)

 

 

 

  79 Kč (dopravné platba předem)

  129 Kč (79 Kč dopravné + 50 Kč doběrečné)

 

 

Ceny dopravného na Slovensko:

 Druh dopravy

 Cena dopravy (včetně DPH)

 Doprava na Slovensko na vaši adresu - dopravce GLS

 159 Kč (platba předem)

 219 Kč (platba při převzetí - dobírka)

 Doprava na Slovensko na pobočky Zasilkovna.cz

 109 Kč (platba předem)

 

 

GLS - soukromý dopravce

Přepravní společnost obvykle doručí zásilku do 2 dnů od předání balíku dopravci. O přesném termínu předání zásilky vás bude dopravce telefonicky kontaktovat. Pokud je zásilka na dobírku, je možné ji řidiči platit hotově nebo platební kartou. Lze sjednat i opakované doručení, pokud vás řidič při prvním termínu doručení nezastihl.

 

Převzetí zásilky: podepsáním přepravního listu stvrzujete, že balík není mechanicky poškozen. V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uvést do přepravního listu přesné poškození.

 

 

Česká pošta

Zboží zasílané Českou poštu obvykle chodí do druhého pracovního dne od odeslání.

Pokud vás pošťák nezastihne na vámi uvedené adrese, je zásilka uložena na nejbližší poště po dobu 7 dnů. Prosím nezapomeňte si ji vyzvednout, případně se domluvit na druhém termínu doručení.

 

Balík Do ruky - Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání (předání balíku České poště k přepravě)

 

Balík Na poštu - Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání (předání balíku České poště k přepravě)

 

Balík do Balíkovny - Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením. Nebudete muset čekat ve frontě, balíček vám bude předán přednostně. U této služby je možné vybrat pouze platbu předem (bankovním převodem nebo platební kartou). Není možné platit na dobírku při převzetí balíčku.

 

Převzetí zásilky: Převzetí zásilky je osobní, pokud Vás doručovatel nezastihne během doručování doma, zanechá Vám výzvu k vyzvednutí balíku na Vaší poště. V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uvést do přepravního listu přesné poškození.

 

Zásilkovna.cz 

Zásilkovna má po celé České republice přes 300 výdejních místech a na Slovensku dalších více než 70 výdejních míst. Při volbě přepravy přes Zásilkovnu vám bude zboží odesláno na vámi vybrané výdejní místo, kam obvykle dorazí do dvou pracovních dnů. Na to, že váš balíček dorazil na vámi vybrané výdejní místo, vás upozorní sms zpráva. Poté si můžete zajít balíček vyzvednout. Výhodou výdejních míst Zasilkovny je, že jsou umístěné většinou v obchodních domech, kde mají otevřeno i o víkendu a obvykle zde není fronta.

 

Převzetí zásilky: zásilku si můžete převzít na adrese výdejního místa, kterou jste zvolili při objednávce. Zásilka je na výdejním místě uložena 7 dní a je možné si tuto úložní dobu prodloužit o dalších 7 dní. Více o možnostech a otevíracích dobách výdejních míst naleznete na Zasilkovna.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.