Volejte 724 395 339

Stylomat.czStylomat.cz

Doprava

Doprava ZDARMA přes Zásilkovnu při nákupu zboží za 1500 Kč a více.

Tedy pokud objednáte zboží alespoň za 1500 Kč, máte možnost dopravy přes Zasilkovna.cz zdarma. Využijte této akce, vyplatí se!

 

 

Ceny dopravného v ČR:

 Druh dopravy

 Cena dopravy (včetně DPH)

 GLS - soukromý dopravce 

  79 Kč (platba předem)

  109 Kč (platba při převzetí - dobírka)

 Česká pošta

  79 Kč (platba předem)

  109 Kč (platba při převzetí - dobírka)

 Zásilkovna.cz

 (osobní odběr na pobočkách Zasilkovna.cz)

 

 při nákupu zboží za 1500 Kč a více

  49 Kč (platba předem)

  69 Kč (platba při převzetí - dobírka)

 

  ZDARMA (platba předem)

  20 Kč doběrečné (platba při převzetí - dobírka)

 DOPRAVA ZDARMA

 Zásilkovna.cz

 (platí pro cenu objednávky 1500 Kč a více)

 

  ZDARMA (platba předem)

  20 Kč doběrečné (platba při převzetí - dobírka)

 

Ceny dopravného na Slovensko:

 Druh dopravy

 Cena dopravy (včetně DPH)

 Doprava na Slovensko na vaši adresu - dopravce GLS

 159 Kč (platba předem)

 209 Kč (platba při převzetí - dobírka)

 Doprava na Slovensko na pobočky Zasilkovna.cz

 89 Kč (platba předem)

 

 

GLS - soukromý dopravce

Přepravní společnost obvykle doručí zásilku do 2 dnů od předání balíku dopravci. O přesném termínu předání zásilky vás bude dopravce telefonicky kontaktovat. Pokud je zásilka na dobírku, je možné ji řidiči platit hotově nebo platební kartou. Lze sjednat i opakované doručení, pokud vás řidič při prvním termínu doručení nezastihl.

 

Převzetí zásilky: podepsáním přepravního listu stvrzujete, že balík není mechanicky poškozen. V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uvést do přepravního listu přesné poškození.

 

 

Česká pošta

Zboží zasílané Českou poštu obvykle chodí do druhého pracovního dne od odeslání.

Pokud vás pošťák nezastihne na vámi uvedené adrese, je zásilka uložena na nejbližší poště po dobu 7 dnů. Prosím nezapomeňte si ji vyzvednout, případně se domluvit na druhém termínu doručení.

 

Převzetí zásilky: Převzetí zásilky je osobní, pokud Vás doručovatel nezastihne během doručování doma, zanechá Vám výzvu k vyzvednutí balíku na Vaší poště. V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uvést do přepravního listu přesné poškození.

 

Zásilkovna.cz 

Zásilkovna má po celé České republice přes 300 výdejních místech a na Slovensku dalších více než 70 výdejních míst. Při volbě přepravy přes Zásilkovnu vám bude zboží odesláno na vámi vybrané výdejní místo, kam obvykle dorazí do dvou pracovních dnů. Na to, že váš balíček dorazil na vámi vybrané výdejní místo, vás upozorní sms zpráva. Poté si můžete zajít balíček vyzvednout. Výhodou výdejních míst Zasilkovny je, že jsou umístěné většinou v obchodních domech, kde mají otevřeno i o víkendu a obvykle zde není fronta.

 

Převzetí zásilky: zásilku si můžete převzít na adrese výdejního místa, kterou jste zvolili při objednávce. Zásilka je na výdejním místě uložena 7 dní a je možné si tuto úložní dobu prodloužit o dalších 7 dní. Více o možnostech a otevíracích dobách výdejních míst naleznete na Zasilkovna.cz

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.