Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Svetry a mikiny


Pánské svetry v širokém výběru. Elegantní pánský svetry klasického střihu i svetry podle aktuálních módních trendů. Buďte v teple a zároveň si zachovejte styl v trendy svetrech od nás. Nahlédněte do oddělení pánských svetrů a jistě si vyberete.

Zobrazit filtrování
Cena
500 Kč1 249 Kč
Velikost
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Buďte v teple a zároveň si zachovejte styl v trendy svetrech od nás. Muži ve svetrech jsou sexy, navíc vás svetry i skvěle zahřejí jako máloco jiného. Pořiďte si pulovr či cardigan podle vašeho gusta z naší široké nabídky svetrů.  Ať už preferujete elegantní styl či ležérní pohodlnost, jste na správném místě. Pánské svetry v širokém výběru barev, vzorů i velikostí můžete pohodlně filtrovat dle vašich specifik. Elegantní pánský svetry nesmrtelného klasického střihu i módní svetry podle aktuálních módních trendů, stačí si jen vybrat!

Už máte dost ne právě pestrých svetrů, které vám slouží pouze jako funkční oblečení? V této kategorii můžete naleznout něco zcela jiného a změnit svůj názor na fádnost mužských svetrů. Nabízíme pánské svetry, ve kterých se nikdy neztratíte a skvěle se hodí ke košili, k bundě, kabátu a samozřejmě také k některým typům obleků. A z toho nám vyplývá, že naše nabízené svetry pro pány jsou skvělé do společnosti, pro různé zábavné příležitosti, ale také třeba na hory, kde potřebujete vytvořit odolnou vrstvu proti chladu. Buďte moderní i v třeskutých mrazech!