Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

TRENDY ROKU 2023

TRENDY PRO ROK 2023

S příchodem nového roku představují návrháři své nové kolekce a my jsme odvedli práci za vás - připravili jsme si pro vás několik módních tipů, díky kterým udržíte krok s aktuálními trendy!

Pojďte se s námi podívat jaké barvy a styly budou in a co bude v módním průmyslu dominovat! Nezapomněli jsme ani na stylové doplňky...

 

Zachumlejte se do svetru nebo rozepínacího kardiganu 

Aktuální počasí nás nutí ještě na chvíli zůstat v teple, a tak nezůstanete pozadu, pokud sáhnete po svetru nebo kardiganu s prvky 90. let. ANO! Právě návrat devadesátek je žhavé módní téma. Budou se nosit kontrastní barvy, geometrické vzory, odhalená kůže i široké rukávy

KARDIGANY

   

SVETRY

   

 

Vysoký pas, široké nohavice

Do módy se dále znovu vracejí oblíbené ,,zvonáče". Jedná se o MUST HAVE kousek, který u Vás jednoduše nesmí chybět! Do práce nebo na schůzi zase zvolte kalhoty do pasu ve formálnějším střihu například s károvaným vzorem.

 

   

 

Nezapomeňte na doplňky ! 

Svůj outfit přiveďte k dokonalosti se stylovými doplňky v podobě pletené čelenky nebo kvalitního šálu..

PLETENÉ ČELENKY

ŠÁLY

 

TIP NA ZÁVĚR: Pohodlí nade vše!

A protože jsme stále v době covidové vše nahrává heslu ,,pohodlí na prvním místě“. Užívejte si tedy komfort a pohodu v příjemné teplákovce. Nejen že se budete cítit jako v bavlnce ale budete i trendy!