Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Stylomat v novém obalu a máme novou tvář e-shopu

Neustále se pro vás snažíme něco zlepšovat, aby vám to jako návštěvníkům našeho e-shopu bylo co nejpříjemnější.

Nyní jsme se rozhodli vylepšit naše webové stránky z grafické stránky a od 1.7. 21 máme i nové logo, jak jste si zde mohli všimnout. Toto logo více vystihuje tvůrčí duši našeho e-shopu.

Věříme, že se vám bude líbit!

 

 

 

 

 

Jak už jsme zmiňovali v jednom z našich nejnovějších informačních emailů, ve kterém jsme vám představili naši novou tvář a lehce vás napínali o tom kdo to vůbec je.

Tak naše nová tvář je nádherná a sebejistá blogerka Luca.Mnozí z vás ji budou znát jako @lu.cy.ka, alespoň toto   jméno je jejím pseudonymem na   sociálních sítích konkrétně   instagramu.

Luca je velmi zajímavá a   cílevědomá žena, žije hodně   aktivním a zdravým životním   stylem a na svých sociálních   sítích, tak inspiruje svoje   publikum k pohybu (folowers).

Je také dvojnásobná maminka a   o  své děti pečuje s láskou a porozuměním. My jsme rádi, že jsme mohli navázat spolupráci právě s ní, jelikož kromě jejího osobitého stylu života má také vkus a smysl pro módu.

 

 

Naše nové logo je více zaměřené k  tomu, co chceme lidem říci, což znamená, že na našem e-shopu si vybere opravdu každá žena či slečna.

Máme v sortimentu od volnočasové, sportovní módy po formalní, business až smart styl.

Takže pokud jste fanoušek do sportu a žijete aktivním životem nebo se chystáte vydat se touto cestou. Stejně jako @lu.cy.ka si u nás příjdete na své. 

 

 

V případě, že se chystáte na   pracovní schůzku, u nás si   poskládáte outfit snadno v   pohodlí svého domova.

Nabízíme kategorie s oblečením   od velikostí XS po 4XL, tedy   vybere si opravdu každá.

Samozřejmě nemáme pouze   dámský sortiment, u nás se   najdou i pánské módní kousky od   triček až po  trenýrky do velikosti   až 5XL. 

 

Líbí se vám outfity, které má Luca na sobě?

Klikněte na obrázek, který se vám líbí, a můžete nakupovat ....

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.