Ve spolupráci s Českou poštou vám přinášíme AKČNÍ cenu dopravy. Až do 30.9.2022 tak můžete získat dopravu za zvýhodněnou cenu, navíc při objednávce zboží nad 999 Kč máte prostřednictvím Balíkovny dopravu zcela ZDARMA.
Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Stylomat v novém obalu a máme novou tvář e-shopu

Neustále se pro vás snažíme něco zlepšovat, aby vám to jako návštěvníkům našeho e-shopu bylo co nejpříjemnější.

Nyní jsme se rozhodli vylepšit naše webové stránky z grafické stránky a od 1.7. 21 máme i nové logo, jak jste si zde mohli všimnout. Toto logo více vystihuje tvůrčí duši našeho e-shopu.

Věříme, že se vám bude líbit!

 

 

 

 

 

Jak už jsme zmiňovali v jednom z našich nejnovějších informačních emailů, ve kterém jsme vám představili naši novou tvář a lehce vás napínali o tom kdo to vůbec je.

Tak naše nová tvář je nádherná a sebejistá blogerka Luca.Mnozí z vás ji budou znát jako @lu.cy.ka, alespoň toto   jméno je jejím pseudonymem na   sociálních sítích konkrétně   instagramu.

Luca je velmi zajímavá a   cílevědomá žena, žije hodně   aktivním a zdravým životním   stylem a na svých sociálních   sítích, tak inspiruje svoje   publikum k pohybu (folowers).

Je také dvojnásobná maminka a   o  své děti pečuje s láskou a porozuměním. My jsme rádi, že jsme mohli navázat spolupráci právě s ní, jelikož kromě jejího osobitého stylu života má také vkus a smysl pro módu.

 

 

Naše nové logo je více zaměřené k  tomu, co chceme lidem říci, což znamená, že na našem e-shopu si vybere opravdu každá žena či slečna.

Máme v sortimentu od volnočasové, sportovní módy po formalní, business až smart styl.

Takže pokud jste fanoušek do sportu a žijete aktivním životem nebo se chystáte vydat se touto cestou. Stejně jako @lu.cy.ka si u nás příjdete na své. 

 

 

V případě, že se chystáte na   pracovní schůzku, u nás si   poskládáte outfit snadno v   pohodlí svého domova.

Nabízíme kategorie s oblečením   od velikostí XS po 4XL, tedy   vybere si opravdu každá.

Samozřejmě nemáme pouze   dámský sortiment, u nás se   najdou i pánské módní kousky od   triček až po  trenýrky do velikosti   až 5XL. 

 

Líbí se vám outfity, které má Luca na sobě?

Klikněte na obrázek, který se vám líbí, a můžete nakupovat ....

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.