Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

REFLI - ready for life

Autorkou všech kousků je Jitka Vašíková a svět módy je pro ni nekončícím příběhem. Vystudovala textilní školu v Písku a protože byl textilní průmysl na ústupu, věnovala se obchodu.

 

Značka Refli se zrodila v její hlavě v roce 2014, když byla na mateřské dovolené a zatoužila opět vrátit se k něčemu hmatatelnému a kreativnímu, což bylo jediné, co ji v životě velmi naplňovalo.

 

Aktuálně se značka Refli soustředí na módu pro skutečné ženy-dámy. Inspirují ji ženy, které nosí ojedinělé střihy i kombinace nejrůznějších materiálů. Čerpá inspiraci všude kolem sebe  a poslouchá, co jí ženy říkají. Jaké mají potřeby a co jim chybí.

 

Spolupracuje s velmi zkušenými švadlenkami a s nejen českými výrobci  kvalitních  látek. Střihy vytváří dle potřeb žen s rozmyslem a pečlivým odzkoušením každého výrobku. Vše, co Refli tvoří, se šije v limitovaných kolekcích. Tvoří pomalou módu “slow fashion” kde si zákazník cení kvality, originality a skutečnosti, že ví, odkud produkt pochází. 

 

Nahlédnout můžete ZDE >>>

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.