Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Barety


Dámský baret značí eleganci a je nestárnoucím módním doplňkem elegantní ženy. Zimní dámské baretky vás nejen dobře zahřejí ale také dotvoří váš zevnějšek k dokonalosti. V naší nabídce naleznete desítky dámských baretů, zimních i podzimních, vlněných i pletených, v mnoha barevných variacích.

 

Dámská baretka jednoznačně rozzáří váš nejeden outfit, ať už to bude jiskřivou barvou nebo elegantním provedením. Není nad to nasadit baret na hlavu a vyrazit za jarní, zimní i podzimní zábavou stylově. A díky Stylomat.cz i za skvělou cenu!

Zobrazit filtrování
Cena
150 Kč1 149 Kč
Strana: | 1 2 3|
Strana: | 1 2 3|

Dámské zimní barety dle aktuálních módních trendů i klasické vlněné barety pro váš skvělý zevnějšek. K zimní eleganci bezpečně patří již několik desítek let a dle jejich oblíbenosti u současných žen milujících eleganci můžeme usoudit, že obliba dámských baretů nebude klesat ani v budoucnu. Pořiďte si také baret dámský zimní nebo podzimní, který vás nejen zahřeje, ale dodá vašemu zimnímu oblečení ten správný šmrnc.

Dámský baret nevyužijete jen k podzimnímu jednobarevnému kabátku, skvěle bude vypadat i se sportovnějším stylem. Záleží jen na střihu, který si vyberete, barety dámské na Stylomat.cz sežene v mnoha barvách, střizích i materiálech. Dámské čepice a barety jako hit letošního podzimu, zimy i jara!