Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Župany


Dámské župany měkké a teplé pro každovečení pohodu i župany saténové, které se můžou stát klidně erotickým lákadlem pro muže. Vyberte si u nás stylové dámské župany v různých delkách, ať již tradiční froté a bavlněné, tak župánky saténové a buďte elegantní také v intimnějších chvilkách a ve chvílích vaší relaxace.

Zobrazit filtrování
Cena
399 Kč1 799 Kč
Strana: | 1 2 3 4|
Strana: | 1 2 3 4|

Župany a župánky pro slečny i pro dámy - přesně podle Vašeho vkusu. Tak neváhejte a vyberte si z našeho sortimentu dámských županů a župánků v rozličných barvách, vzorech a typech.

Dámské župany nemusí vždy sloužit jen jako zahalení v chladných večerech. Rovněž o nich můžeme hovořit jako o prádle či oblečení, které působí jaksi dráždivě, až eroticky. Tak toho využijte a buďte rafinovaná, jako žena má být. Zvolte si v této kategorii některý ze stylových dámských županů saténových i huňatých nebo froté.

Pro dámy, které rády vypadají dobře také ve večerních hodinách, máme krásné a sexy saténové župany. Budou vás zahřívat tehdy, když vylezete ze sprchy nebo z vany a v letním období se v nich můžete vydat třeba na balkon. Takový župan může také podpořit náruživost vašeho muže. Je to totiž sexy oblečení, pod kterým se mohou ukrývat nejrůznější překvapení a lákadla pro drahou polovičku. Tato sekce je ale vhodná také pro muže, kteří zde najdou krásné župánky pro ženy, s nimiž budou intimní chvilky intenzivnější.