Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Noční košile


Noční košilky jsou krásné a svůdné prádlo na spaní, které však nemusí být pouze hezké, ale i velmi komfortní. V naší nabídce naleznete dámské noční košile krátké i dlouhé a co se týče materiálu, můžeme nabídnout jak saténové tak i bavlněné noční košilky. Vybírejte, inspirujte se...

Zobrazit filtrování
Cena
199 Kč1 249 Kč
Strana: | 1 2 3|
Strana: | 1 2 3|

Noční košilky jsou krásné a svůdné prádlo na spaní, které však nemusí být pouze hezké, ale i velmi komfortní. Dámská noční košile ať už dlouhá nebo krátká či jiné prádlo, které nosíme na spaní, by měla být především pohodlná, ale nikdy neuškodí, když potěší i oko vás a vašeho milého. Velmi pohodlné a příjemné bývají zpravidla bavlněné noční košile, ale nemusíme si hned představovat velké pytle po babičce či dětské košile s obrázky. Existují i velmi hezké bavlněné košilky, které vás před vaším drahým rozhodně nezahanbí. Příjemně vám však bude i v chladivých viskózových či saténových košilkách.

Dámská noční košilka dokáže skutečné divy, pokud hovoříme o mužské fantazii. Tak ji trochu podpořte a dejte svému milému to, co chce. Pokud touží po zahalené kráse, která je ale nadmíru vyzývavá, tak mu splňte sny se stylovou sexy košilkou. Dámské noční košilky v této kategorii oceníte pro jejich lehké až pavučinové provedení, i pro jejich atraktivní vzhled.

Pokud si žena vybírá noční košilku, tak u ní hodnotí jednak její stylové provedení, ale především pak pohodlnost. Právě v této kategorii se můžete pustit do hledání té správné velikosti a také designu. Noční košilky pro ženy nemusí sloužit zdaleka jen ke spánku, jsou také sexy oděním, které umí v muži probudit žádostivost. Zvolte si některou z našich krásných dámských košilek a zahalte se do nich jako do pavučinky. Zaručujeme příjemné nošení, pohodlný spánek i ideální styl na noc a ráno.