Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Kalhoty, legíny a kraťasy


V této kategorii najdete dámské kalhoty, kraťasy, ale také legíny, které mají vždy svůj styl a sluší dámám všech věkových kategorií. Vyberte si přesně svou velikost a s pomocí intuitivního filtru si nalezněte to, co potřebujete pro dotvoření outfitu.

Zobrazit filtrování
Cena
299 Kč1 449 Kč
Strana: | 1 2|
Strana: | 1 2|

Kalhoty, džíny, legíny a kraťasy tvoří jeden z ústředních bodů každého šatníku, ať už upřednostňujete bokové kalhoty či ty s vysokým pasem, zde si můžete vybrat. V kategorii Kalhoty a kraťasy najdete i legíny a legínové kalhoty, capri kalhoty či  kalhoty s laclem. Všechny naše kalhoty a kraťasy jsou skvěle propracované a s prověřenou kvalitou. 

Nabízíme dámské džíny ve slim stylu, ale také v retro provedení. Možná jste si oblíbila provedení jeansů, které je klasikou, ale možná máte raději různé inovace. Naše dámské džíny jsou vhodné pro všechny ženy, co vyznávají ten správný styl při každé příležitosti. O moderních dámských džínách můžeme směle říct, že se hodí v podstatě skoro kamkoliv, a to i na společenskou událost. Jejich pevnost zajistí dlouhodobé nošení, velký výběr barev a střihů zase zvýrazní vaši ženskost.