Volejte 724 395 339

Stylomat.czStylomat.cz

Kozačky


Trendy a praktické kozačky ideální na podzim a zimu. V popisu u jednotlivých párů obuvi naleznete velikostní tabulku, abyste si mohla přesně zvolit velikost, která vám padne, jak ulitá. Nezapomeňte, že zimní obuv je vhodné zvolit o číslo větší, aby se vám do ní vešly i teplejší ponožky.


Strana: | 1 2 3|
Strana: | 1 2 3|

Trendy a praktické kozačky ideální na podzim a zimu. Stačí si jen vybrat vhodně zateplenou či nezateplenou variantu! Kozačky jsou stálicí zim a podzimů, mohou být na podpatku, klínku či prakticky ploché, jak to komu vyhovuje. Kvalitní kozačky se dobře nosí a skvěle slouží v zimě na zledovatělém chodníku. Kozačky mohou být sexy i velmi pohodlné. Černé a hnědé kozačky jsou klasika, barevnými kozačkami zase zaujmete na první pohled. V popisu u jednotlivých párů obuvi naleznete velikostní tabulku, abyste si mohla přesně zvolit velikost, která vám padne, jak ulitá. Nezapomeňte, že zimní obuv je vhodné zvolit o číslo větší, aby se vám do ní vešly i teplejší ponožky.

Dámské kozačky, které vidíte v této kategorii, mají vždy něco navíc. Oproti některým fádním modelům nabízíme krásné kozačky pro dámy, ve kterých se nebudete bát vypravit do práce, ale i na náročnější procházku. Buďte stylově obuta za každých okolností. S našimi kozačkami, které se hodí skoro ke každému oblečení, je pohodlí jistotou, stejně jako ten fakt, že pánové se za vámi budou otáčet.

Když přichází podzim a následně zima, je třeba zajistit si kozačky pro dámy a další vhodnou obuv. U nás si přijdete na své a můžete si zde vybrat z mnoha provedení stylových kozaček do nepohody. Vyhovuje vám vyšší podpatek? Nebo máte raději dámské kozačky, které jsou nižší a pohodlnější? Je jen na vás, jakým směrem se budete ubírat, nicméně u nás můžete nakoupit dokonalé zimní obutí. Kozačky pro dámy si zde můžete vybrat podle barvy a samozřejmě také podle velikosti či samotného vzhledu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.