Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Kozačky


Trendy a praktické dámské nízké i vysoké kozačky jsou ideální obuví na podzim a zimu. Připravili jsme pro vás kolekci dámských kozaček, které vás jistě zaujmou svým designem i nízkou cenou. Abyste si mohla vybrat kozačky přesně dle vaší velikosti, zobrazte si tabulku velikostí v detailu jednotlivých vámi vybraných dámských kozaček. Taktéž v popisu naleznete i šířku vysokých kozaček v oblasti lýtka. Nezapomeňte, že zimní obuv je vhodné zvolit o číslo větší, aby se vám do ní vešly i teplejší ponožky.

Zobrazit filtrování
Cena
680 Kč1 080 Kč
Typ špičky
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Trendy a praktické dámské kozačky ideální na podzim a zimu. Stačí si jen vybrat vhodně zateplenou či nezateplenou variantu! Dámské vysoké kozačky jsou stálicí zim a podzimů, mohou být na podpatku, klínku či prakticky ploché, jak to komu vyhovuje. Kvalitní kozačky se dobře nosí a skvěle slouží v zimě na zledovatělém chodníku. Kozačky mohou být sexy i velmi pohodlné. Černé a hnědé kozačky jsou klasika. Červenými kozačkami zase zaujmete na první pohled. V popisu u jednotlivých párů obuvi naleznete velikostní tabulku, abyste si mohla přesně zvolit velikost, která vám padne, jak ulitá. Nezapomeňte, že zimní obuv je vhodné zvolit o číslo větší, aby se vám do ní vešly i teplejší ponožky.

Dámské kozačky, které vidíte v této kategorii, mají vždy něco navíc. Oproti některým fádním modelům nabízíme krásné vysoké kozačky pro dámy ať už pod kolena nebo takzvané mušketýrky, které jsou vysoké nad kolena. V našich mušketýrkách se jistě ráda vypravíte do práce a na náročnější procházku si zase můžete pořídit nízké kozačky. Prostě buďte stylově obuta za každých okolností. S našimi kozačkami, které se hodí skoro ke každému oblečení, je pohodlí jistotou, stejně jako ten fakt, že pánové se za vámi budou otáčet.

Když přichází podzim a následně zima, je třeba zajistit si kozačky pro dámy a další vhodnou obuv. U nás si přijdete na své a můžete si zde vybrat z mnoha provedení stylových kozaček do nepohody. Vyhovuje vám vyšší podpatek? Nebo máte raději dámské kozačky, které jsou nižší a pohodlnější? Je jen na vás, jakým směrem se budete ubírat, nicméně u nás můžete nakoupit dokonalé zimní boty pro každou příležitost. Kozačky pro dámy si zde můžete vybrat podle barvy a samozřejmě také podle velikosti či samotného vzhledu.