Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Gumáky a holinky


V této kategorii nabízíme dámskou obuv do nepohody, ale také vysoce stylové holínky a obuv do společnosti. Tyto odolné boty jsou nejen za ty nejlepší ceny, ale vždy zaručeně izolují proti vodě a vlhkosti. Zvolte si nízké gumáky se stylem nebo vyšší provedení, které vás ochrání proti vysoké vodě.

Zobrazit filtrování
Cena
480 Kč749 Kč
Výška podpatku
Typ špičky
Materiál
Strana: | 1|
Strana: | 1|

Dámské módní gumáky a holinky jsou stále více oblíbené, stala se z nich i trendová záležitost, kteoru nemusáte nutně nosit jenom do deště a bláta. Tento módní hit proniká stále více do našich botníků a nositelky gumáků si svůj výběr nemohou vynachválit.  Vysoké holinky i nízké gumáky ve veselých barvách a vzorech se hodí nejen na festivaly, ale i do města. Jaro a jeho plískanice jsou za dveřmi, vyberte si i vy z naší široké nabídky dámských holinek.

Dámské holinky nemusí být pouze ve fádním provedení. V této kategorii si můžete vybrat originální holinky a gumáky pro dámy, které vypadají jako stylové kozačky nebo obutí do společnosti. Při tom si zachovávají svou hlavní funkci, tedy schopnost zadržovat vodu a vlhkost. Dámské gumáky a holinky můžou být také pěkné a pohodlné.

Naše nabízené dámské gumáky jsou nejen funkční, ale také mají svůj styl. Vybírat můžete nejrůznější provedení, které není nikdy obyčejné a fádní, jak to často u gumáků může být. Obujte si kvalitní gumáky a vydejte se na zahradu, a to i v nejhorším počasí, rovněž můžete provádět nejrůznější práce kolem domu za nepříznivých klimatických podmínek. A vždy vám to bude slušet. Gumáky můžete vhodně nakombinovat nejen s pláštěnkou, ale také třeba bundou a kalhotami. Pokud si pořídíte gumáky pro ženy právě od nás, ušetříte a hlavně získáte pohodlí v mokru.