Ve spolupráci s Českou poštou vám přinášíme AKČNÍ cenu dopravy. Až do 30.9.2022 tak můžete získat dopravu za zvýhodněnou cenu, navíc při objednávce zboží nad 999 Kč máte prostřednictvím Balíkovny dopravu zcela ZDARMA.
Volejte +420 212 244 417

Stylomat.czStylomat.cz

Refli - Jitka Vašíková


Autorkou všech kousků Refli je Jitka Vašíková a svět módy je pro ni nekončícím příběhem. Vystudovala textilní školu v Písku a protože byl textilní průmysl na ústupu, věnovala se obchodu.

Značka Refli se zrodila v její hlavě v roce 2014, když byla na mateřské dovolené a zatoužila opět vrátit se k něčemu hmatatelnému a kreativnímu, což bylo jediné, co ji v životě velmi naplňovalo.

Aktuálně se značka Refli soustředí na módu pro skutečné ženy-dámy. Inspirují ji ženy, které nosí ojedinělé střihy i kombinace nejrůznějších materiálů. Čerpá inspiraci všude kolem sebe  a poslouchá, co jí ženy říkají. Jaké mají potřeby a co jim chybí.

Spolupracuje s velmi zkušenými švadlenkami a s nejen českými výrobci  kvalitních  látek. Střihy vytváří dle potřeb žen s rozmyslem a pečlivým odzkoušením každého výrobku.

Vše, co Refli tvoří, se šije v limitovaných kolekcích. Tvoří pomalou módu “slow fashion” kde si zákazník cení kvality, originality a skutečnosti, že ví, odkud produkt pochází. 

Zobrazit filtrování
Strana: | 1|

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

    Strana: | 1|
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.